Stara Szkoła

Id obiektu : 42PQJ469
Kategoria : Noclegi Potok Senderki
Typ obiektu : Dom Gościnny
Województwo : Lubelskie
Adres : Potok Senderki, 22-440 Krasnobród
Telefon : +48 (660) 754-275 Artur, (600) 468-324 Łucja
Strona WWW : stara-szkoła.pl

POSIADŁOŚĆ - Posiadłość mieści się w budynku starej szkoły. Postanowiliśmy dać temu miejscu nowe życie. Przeprowadziliśmy generalny remont i nadaliśmy funkcję domu gościnnego. Stworzyliśmy niepowtarzalny klimat dzięki unikalnym meblom i aranżacji wnętrz. Wyposażenie pokoi i innych pomieszczeń wykonaliśmy własnoręcznie, wykorzystaliśmy zaskakujące materiały. Teren dookoła "Starej Szkoły" sprzyja wyciszeniu i prawdziwemu wypoczynkowi. Mogą Państwo tutaj zaznać spokoju i relaksu. Miejsce to jest propozycją dla miłośników natury, aktywnego wypoczynku, ale i beztroskiego leniuchowania.

STARE, A JEDNAK NOWE - Posiadłość mieści się w budynku dawnej szkoły. Budynek szkoły z 1938 r. został przeniesiony z pobliskiej wsi Grabownicy po ponownym postawieniu przejął funkcję domu gościnnego.
Stworzyliśmy niepowtarzalny klimat dzięki unikalnym meblom i aranżacji wnętrz. Wyposażenie pokoi i innych pomieszczeń wykonaliśmy własnoręcznie, wykorzystaliśmy zaskakujące materiały. Teren dookoła "Starej Szkoły" sprzyja wyciszeniu i prawdziwemu wypoczynkowi. Mogą Państwo tutaj zaznać spokoju i relaksu. Miejsce to jest propozycją dla miłośników natury, aktywnego wypoczynku, ale i beztroskiego leniuchowania.

POKOJE - Do państwa dyspozycji oddajemy 5 przestronnych pokoi z łazienkami w tym dwa apartamenty z tarasami.

WSPÓLNE GRILLOWANIE - Popołudniowy grill w pogodny dzień to świetny pomysł. Na terenie posiadłości do Państwa dyspozycji jest grill, z którego można w każdej chwili skorzystać.

LOKALIZACJA - Potok Senderki to niewielka miejscowość położona w województwie lubelskim w okolicach Roztoczańskiego Narodowego Parku. Około 150 km na Wschód znajduje się Lwów, można więc udać się na wycieczkę do jednego z najpiękniejszych miast Europy Wschodniej. Jest też blisko Zamość - perła renesansu.

NA GRZYBY - Polacy uwielbiają zbierać grzyby. A jak wiadomo Roztocze uznawane jest za grzybowy raj. Okoliczne lasy są ich pełne, dlatego warto podczas pobytu wybrać się na spacer z koszykiem i kozikiem. Opieńki, podgrzybki i prawdziwki czekają na zapalonych grzybiarzy.

ZABYTKOWE SZTOLNIE - Środkowe Roztocze, na terenie którego położony jest Potok Senderki jest zagłębiem kamieniarskim. W samym Potoku po dawnych kopalniach pozostały zabytkowe sztolnie. Wydobywany materiał był wykorzystywany do wytwarzania kamienia młyńskiego. Dziś turyści mogą zwiedzać.

PARK NARODOWY - W pobliżu Potoku Senderki znajduje się Roztoczański Park Narodowy. Jak każdy park i ten jest miejscem magicznym. Spotkać tu można wiele dzikich zwierząt : jelenie, rysie, kuny itd. Park zwiedzać można na wiele sposób: pieszo, rowerem lub konno.

ROWERY - Do dyspozycji gości mamy rowery przystosowane do jazdy po licznych okolicznych trasach.

ROWEROWA JAZDA - Miłośnicy dwóch kółek mogą u nas znaleźć swój azyl. Wycieczki rowerowe po okolicy zapewnią wiele przyjemności. Piękne krajobrazy z pewnością umilą czas cyklistom. Można połączyć dwie pasje ? jazdę na rowerze oraz odkrywanie pięknych miejsc. Na terenie posiadłości jest wyznaczone miejsce, w którym można przechowywać rowery. Nie trzeba martwić się o sprzęt. Gwarantujemy, że przejażdżka po Roztoczu przyniesie wiele radości.

GRY I ZABAWY DLA DZIECI - Czas z najmłodszymi mogą Państwo spędzać na różne sposoby. W wyposażeniu domu gościnnego są gry planszowe, karty i gry zręcznościowe, z których mogą Państwo w każdej chwili skorzystać. Jest to dobre rozwiązanie na dni, kiedy pogoda nie dopisuje.

PRZYJEDŹ SWOIM AUTEM - Na terenie posiadłości jest parking, na którym mogą Państwo zostawić swoje auto. Przyjeżdżając własnym transportem, mogą Państwo zabrać z sobą wszystkie potrzebne rzeczy, nie martwiąc się o bagaż

Club & Restaurant : Szkoła 69 - Szkoła69 to klub muzyczny stylizowany na lata 60 / 70, gdzie odbywają się koncerty, wernisaże, warsztaty a także nietuzinkowe wesela I imprezy zamknięte na dwóch płaszczyznach : sali barowo-bankietowej oraz kinowo-konferencyjnej. To także restauracja serwująca ekologiczne potrawy oparte na zasadach slow food, do których produkty zakupowane są u miejscowych producentów w budynku gdzie górny poziom stanowi nowojorska kawiarnia. Dodatkową atrakcją Szkoły69 jest Hippibus, czyli piętrowy angielski autobus wyposażony w sprzęt audio / video ze stylizacją z szalonych lat 60-tych, który pełni funkcje mobilnego baru na kółkach.

  • W pełni wyposażona kuchnia
  • Balkon / Taras
  • Miejsce parkingowe
  • Wypożyczalnia rowerów
  • Łazienka / Prysznice
  • Pokój z kominkiem

Najnowsze noclegi

Leśny Zakątek G. K. Hałasa

ul. Tomaszowska 25, 22-672 Susiec
Apartament ''Fanaberia''

ul. Miodowa 9/2, 22-470 Zwierzyniec

Galeria zdjęć

Statystyki

Liczba odsłon : 1171246

Nasze serwisy : Roztocze - zdjęcia | Roztocze | Noclegi Roztocze

ReklamaMeble na wymiar Zamość | Kotły Zamość | Kręgi betonowe Zamość